Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 1.5
DolittleRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5