Series
Ratings
827
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.5- Bansan BluesRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.5
Snack Joshi ni Highball woRated ★ 4.0
Guardian of the MarketRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BL 2024Rated ★ 4.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5