Series
Ratings
201
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
SafeRated ★ 3.0
BodiesRated ★ 3.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0