Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0