Movies
Ratings
262
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5