Titles you rated
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5