Titles you rated
ElephantRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0