Titles you rated
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Purge: Election YearRated ★ 1.5
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
MorganRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5