Movies
Ratings
87
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0