Movies
Ratings
1466
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
GlassRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0