Series
Ratings
13
SkinsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock HoundRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0