Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Key of LifeRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0