Series
Ratings
162
Crime SceneRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 2.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.5- Ghost WriterRated ★ 4.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0