Titles you rated
Feng ShuiRated ★ 0.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.5