Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Are You Scared?Rated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0