Series
Ratings
10
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0