Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.0
3096 DaysRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5