Movies
Ratings
1933
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.5
L'EnferRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Day of WrathRated ★ 5.0
RevolverRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0