Titles you rated
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
Shangri-La FrontierRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0