Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0