Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
This Is the EndRated ★ 3.0
HerbRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0