Movies
Ratings
298
Air Force OneRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0