Titles you rated
The TownRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5