Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0