Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0