Titles you rated
MinionsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 5.0