Titles you rated
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 2.0
Sense8Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Imjin War 1592Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
The CrownRated ★ 5.0
The Night ManagerRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5- BossRated ★ 2.5