Titles you rated
Boxing HelenaRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.0
DuplicityRated ★ 2.0
The Prince of TidesRated ★ 2.5
3 Days to KillRated ★ 3.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 3.5
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The Nut JobRated ★ 3.0
Greatest ExpectationsRated ★ 2.5
Rio 2Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.0
La BambaRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 3.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 2.0
Remember MeRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.0