Titles you rated
South Korean ForeignersRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 0.5
Weekly IdolRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 3.5
Mari and MeRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
The Fishermen and the CityRated ★ 2.5
Night GoblinRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5