Movies
Ratings
1236
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 3.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5