Movies
Ratings
111
BoyhoodRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0