Movies
Ratings
365
OnwardRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5