Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 2.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 1.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 0.5