Titles you rated
- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 3.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal Re:RIDERated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 4.5
The Senior ClassRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0