Series
Ratings
73
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0- 경계의 린네Rated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Baby Steps Season 2Rated ★ 3.5
D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.0
Baby StepsRated ★ 3.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
Slayers Evolution-RRated ★ 4.0- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0