Movies
Ratings
156
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5