Titles you rated
- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5