Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Dramatical MurderRated ★ 2.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
91 DaysRated ★ 3.5
Gunslinger GirlRated ★ 3.5