Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
SalvationRated ★ 3.5
SalvationRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5