Titles you rated
Secret HealerRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Snow WhiteRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Young & Hungry Season 2Rated ★ 5.0
Young & Hungry Season 1Rated ★ 5.0
Hello! My LadyRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0