Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
DelicatessenRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
AlonersRated ★ 2.5
Jung_eRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 2.5
In Our PrimeRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 2.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0