Movies
Ratings
339
The OutlawsRated ★ 4.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
RealRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
20th Century Boys: The Last Chapter - Our FlagRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 5.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Platinum DataRated ★ 3.5