Titles you rated
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5