Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
The Light Between OceansRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 5.0
GeniusRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 5.0