Movies
Ratings
100
The Blind SideRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0