Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0