Titles you rated
Apollo 13Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 3.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0