Movies
Ratings
179
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0