Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
FerrariRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.0
The AnimatrixRated ★ 4.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 2.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.5
Blood RainRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 3.0
The DigRated ★ 2.5