Movies
Ratings
35
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0